TÜRKİYE'NİN HER YERİNDEN  |  7 GÜN 24 SAAT

POSTA GAZETESİ İLAN SERVİSİ

POSTA Gazetesi İlan Servisi İle Artık İlan Vermek Çok Kolay

444 33 13

posta gazetesi logo, posta ilan, png vektörel, transparan

Seri ilanlarda neden Posta Gazetesi'ni tercih etmeliyim?

• Posta gazetesi günlük ortalama 450 bin bayi satışı ile istatistiklere göre 2 milyona yaklaşan bir okur kitlesine sahiptir.

• Posta seri ilanlar; gazetenin kuruluşundan itibaren sayfalarında yer verdiği ilan ve reklamlara yönelik, artan ve değişen ihtiyaçlara paralel olarak yeniden revize edilmek suretiyle oluşturulan yeni sayfa ve sütün başlıkları ile okurlarına hizmet vermeyi hedefleyen seri ilanların geldiği son noktadadır.

• Yukarıdaki verilere göre ihtiyacınız olan eleman, iş, emlak, vasıta, duyuru ya da kayıp ilanı olsun ilan vermek için en doğru seçim Posta seri ilanlar olacaktır.

 

GERİ

Gazete ilan vermek için güvenilir adres, postaseriilan.net her gün gazete ilanı hizmeti vermektedir. postaseriilan.net'e Türkiye'nin her yerinden tek numara 444 33 13'ü arayarak hızlı ve kolay bir şekilde gazete İlanı verebilirsiniz. Türkiye'nin en etkili ve okunan gazetesi Posta Gazetesi'nde Türkiye baskısı ve bölge baskılarında; seri ilanlar, kayıp ilanı, ticari ilanlar, mevzuat ilanı, ticari ilanlar, vefat ilanı, anma ilanı, teşekkür ilanı, başsağlığı, mevlüt ilanı ve insert dağıtımı ile mesajınızı Posta Gazetesi okurlarına ulaştırabilirsiniz. Posta Gazetesi İlan Servisi olarak güncel kampanyalar hakkında sizi bilgilendirir, en uygun planlamayı ve rezervasyonu sağlayarak doğru hedef kitlenize ulaşmanızı sağlarız. Posta Gazetesine ilan vermek ilgili merak ettiğiniz her türlü bilgi için, Türkiye'nin her yerinden 444 33 13 no'lu telefonu arayarak bize ulaşabilirsiniz.

© 2016 Designed by Arsel Group Medya