POSTA Gazetesi İlan Servisi İle Artık İlan Vermek Çok Kolay

posta gazetesi logo, posta ilan, png vektörel, transparan

444 33 13

TÜRKİYE'NİN HER YERİNDEN  |  7 GÜN 24 SAAT

POSTA GAZETESİ İLAN SERVİSİ

Türkiye'nin en etkili, en çok okunan gazetesi Posta Gazetesi'nde Türkiye baskısı ve tüm bölge baskılarında çerçeveli renkli-siyah beyaz ilan ve reklam vererek mesajınızı milyonlara ulaştırabilirsiniz. Posta Gazetesi'ne ilan vermek için bizi arayın, size en uygun planlamayı ve rezervasyonu sağlayarak doğru hedef kitlenize ulaştıralım.

Posta Gazetesi resim, gazete kapağı, atatürk, ilan servisi, vefat ilanı, anma ilanı, teşekkür ilanı, başsağlığı ilanı, gazeteye ilan ver

POSTA GAZETESİ İLE

İLAN VE REKLAMLARINIZ MİLYONLARA ULAŞIR

Türkiye’de gazete denildiğinde ilk akla gelen marka olan Posta; tarafsızlık anlayışı ve çağdaş gazetecilik yaklaşımı ile, Türkiye’nin ve dünyanın gündemini 60 yılı aşkın süredir okurları ile buluşturmaktadır.

 

Deneyimli ve nitelikli yazar kadrosu, köşe yazarlarının günlük yorumları, kaliteli içeriği ile aynı zamanda Türkiye’de en çok okunan gazetedir. Zengin içeriği yanı sıra iyi bir ilan gazetesi olarak da algılanan Posta’te yayınlanan ilanlar diğer gazetelere göre daha yüksek sayıda okura ulaşmaktadır.

 

Türkiye’nin her noktasında olduğu gibi dünyanın da önemli merkezlerinde temsilcilikleri ve büroları bulunmakta, Türkiye’de ve Avrupa’da kendi matbaalarında basılarak dağıtımı yapılmaktadır.

 

Posta, köklü ve bir o kadarda yenilikçi yönüyle sektöründe her zaman öncü olmuş, mecra olma anlayışıyla çağın getirdiği her türlü yenilik ile okurlarının ihtiyaçlarına cevap vermiş ve vermeye devam etmektedir.

 

 

Posta SERİ İLANLAR | ÇOK ETKİLİ

Türkiye'nin en etkili ve okunan gazetesi Posta Gazetesi'nde Türkiye baskısı veya dilediğiniz Bölge baskılarında seri ilan ve reklam verebilirsiniz:

 

Eleman İlanı

Posta Gazetesi'nin Türkiye ve Bölge eklerine Eleman İlanı, Posta İK gazetesine Eleman İlanı

 

Emlak ilanı

Satılık veya Kiralık ev, iş yeri, yazlık, arsa, gayrimenkul, konut, devremülk ilanl

 

Vasıta ilanı

Satılık veya Kiralık araba, iş makinesi, kamyon, otobüs, minibüs, motosiklet ilanı

 

Vefat İlanı

Vefat İlanı, Başsağlığı İlanı, Taziye İlanı, Anma İlanı, Teşekkür İlanı, Doğum Günü İlanı

 

Kayıp ilanı / Nakliye İlanı / Ders Verenler İlanı / Satılık eşya ilanları / Eşya arayanlar

 

 

Kategorilerinde ilan vermek için, Türkiye'nin her yerinden 444 33 13 no'lu telefondan bize ulaşın.

Posta Gazetesi, seri ilan, atatürk, ilan servisi, vefat ilanı, anma ilanı, teşekkür ilanı, başsağlığı ilanı, gazeteye ilan ver

Gazete ilan vermek için güvenilir adres, postaseriilan.net her gün gazete ilanı hizmeti vermektedir. postaseriilan.net'e Türkiye'nin her yerinden tek numara 444 33 13'ü arayarak hızlı ve kolay bir şekilde gazete İlanı verebilirsiniz. Türkiye'nin en etkili ve okunan gazetesi Posta Gazetesi'nde Türkiye baskısı ve bölge baskılarında; seri ilanlar, kayıp ilanı, ticari ilanlar, mevzuat ilanı, ticari ilanlar, vefat ilanı, anma ilanı, teşekkür ilanı, başsağlığı, mevlüt ilanı ve insert dağıtımı ile mesajınızı Posta Gazetesi okurlarına ulaştırabilirsiniz. Posta Gazetesi İlan Servisi olarak güncel kampanyalar hakkında sizi bilgilendirir, en uygun planlamayı ve rezervasyonu sağlayarak doğru hedef kitlenize ulaşmanızı sağlarız. Posta Gazetesine ilan vermek ilgili merak ettiğiniz her türlü bilgi için, Türkiye'nin her yerinden 444 33 13 no'lu telefonu arayarak bize ulaşabilirsiniz.

© 2016 Designed by Arsel Group Medya