POSTA Gazetesi İlan Servisi İle Artık İlan Vermek Çok Kolay

posta gazetesi logo, posta ilan, png vektörel, transparan

444 33 13

TÜRKİYE'NİN HER YERİNDEN  |  7 GÜN 24 SAAT

POSTA GAZETESİ İLAN SERVİSİ

Posta TİCARİ İLANLAR

Posta Gazetesi Ticari ilanları, firma ve ürün tanıtımınızı yapabileceğiniz, çerçeveli olarak yayınlanan gazete ilanlarıdır.

 

Posta Gazetesi; deneyimli ve nitelikli yazar kadrosu, köşe yazarlarının günlük yorumları, kaliteli içeriği ile aynı zamanda Türkiye’de en çok okunan gazetedir. Zengin içeriği yanı sıra iyi bir ilan gazetesi olarak da algılanan Posta’te yayınlanan ilanlar diğer gazetelere göre daha yüksek sayıda okura ulaşmaktadır.

 

Posta Gazetesine verilen ticari ilanlar genel olarak kurumsal firmalar, finans, inşaat, turizm, eğitim, otomotiv sektörleri başta olmak üzere tüm sektörler tarafından tercih edilmektedir. Posta Gazetesi İlan Servisi ile dilediğiniz ölçüde ve özellikte reklamınız en ekonomik şekilde ve özenle tasarlanır ve yayınlanır.

Posta Gazetesi Ticari İlan Yayın Koşulları

 

  •  Posta gazetesi 1. sayfasında ilan yayınlanabilmesi için yazı işleri onayı gerekmektedir ve yayın garantisi yoktur.

 

  • Posta gazetesi Arka kapak, arka kapak içi, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ve 13. sayfalar Türkiye baskısı yayınlanmaktadır.

 

  • Posta gazetesi ilanlar boyut önceliğine göre sayfaya alınır.

 

  • Türkiye baskısı tercihli sayfalar ilan rezervasyonları ilan yayın tarihinden birkaç gün önce yapılmalıdır.

 

  • Siyasi Parti ilanları ve Duyuru ilanları hukuk onayı alınarak yayınlanabilmektedir.

 

  • Ana gazetede yayınlanacak ilanların yayın tarihinden 1 gün önce saat 15:00'a kadar, gazetelerin eklerine (Kelebek, Pazar Keyfi vb.) verilecek ilanların ise yayın tarihinden 2 gün önce ilan görsellerinin gönderilmiş olması gerekmektedir.

 

  • İlan görselleri tarafınızca hazırlanıyor ise müşteri temsilcimizin bildirdiği teknik özelliklere uygun olarak hazırlanmalıdır. Detaylı bilgi için 444 33 13 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.

TURİZM İLANLARI

Posta gazetesinde yayınlanacak turizm ilanlarına, eğitim sektöründe olduğu gibi destek vermek amacıyla ekonomik bir reklam tarifesi uygulamaktadır. Turizm ilanları yoğunlukla Posta Ana gazete içerisinde renkli olarak yayınlanmaktadır. Ayrıca Pazartesi günleri “Posta Seyahat Eki” tüm Türkiye genelinde yayınlanmaktadır. Tatile çıkacak kişilerin bir rehber gibi kullandıkları ve takip ettikleri Posta Turizm Sayfaları sektörün lideri konumundadır.

postaya ilan ver

EĞİTİM İLANLARI

Posta gazetesi olarak, Posta gazetesinde yayınlanacak eğitim ilanlarına, eğitim sektörüne destek vermek amacıyla ekonomik bir reklam tarifesi uygulanmaktadır. Eğitim ilanları Posta Ana gazete içerisinde ve Pazar günü yayınlanan Posta İK ekinde, "İşin Başı Eğitim" sayfalarında yayınlanmaktadır.

TANITIM İLANLARI

Posta gazetesi Tanıtım ilanları, firma ve ürün tanıtımınızı yapabileceğiniz, çerçeveli olarak yayınlanan gazete ilanlarıdır. Posta Gazetesine verilen tanıtım ilanları genellikle kurumsal firmalar ile finans, inşaat, turizm, eğitim, otomotiv sektörler başta olmak üzere bütün sektörler bu ilan türünü tercih etmektedirler. Dijital ortamdaki gelişmeler öne çıksa da gazete reklamları halen en etkili iletişim araçları olarak hayati önem taşımaktadır. Firmanızı, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi gazete ilanları aracılığı ile müşterilerinize ulaştırmak istediğinizde 444 33 13 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.

<

Gazete ilan vermek için güvenilir adres, postaseriilan.net her gün gazete ilanı hizmeti vermektedir. postaseriilan.net'e Türkiye'nin her yerinden tek numara 444 33 13'ü arayarak hızlı ve kolay bir şekilde gazete İlanı verebilirsiniz. Türkiye'nin en etkili ve okunan gazetesi Posta Gazetesi'nde Türkiye baskısı ve bölge baskılarında; seri ilanlar, kayıp ilanı, ticari ilanlar, mevzuat ilanı, ticari ilanlar, vefat ilanı, anma ilanı, teşekkür ilanı, başsağlığı, mevlüt ilanı ve insert dağıtımı ile mesajınızı Posta Gazetesi okurlarına ulaştırabilirsiniz. Posta Gazetesi İlan Servisi olarak güncel kampanyalar hakkında sizi bilgilendirir, en uygun planlamayı ve rezervasyonu sağlayarak doğru hedef kitlenize ulaşmanızı sağlarız. Posta Gazetesine ilan vermek ilgili merak ettiğiniz her türlü bilgi için, Türkiye'nin her yerinden 444 33 13 no'lu telefonu arayarak bize ulaşabilirsiniz.

© 2016 Designed by Arsel Group Medya