POSTA Gazetesi İlan Servisi İle Artık İlan Vermek Çok Kolay

posta gazetesi logo, posta ilan, png vektörel, transparan

444 33 13

TÜRKİYE'NİN HER YERİNDEN  |  7 GÜN 24 SAAT

POSTA GAZETESİ İLAN SERVİSİ

Posta SERİ İLANLAR

KAYIP - ZAYİ İLANLARI

Nüfus cüzdanı, ehliyet, diploma, okul kimliği, çek, senet ve bunun gibi  evraklarınızı kaybettiyseniz, hükümsüzlüğüne dair ilan vermek için ilan servisimiz ile irtibata geçiniz. Bir kaç dakika içerisinde ilan verme işleminiz gerçekleşecektir. Zayi, kayıp ve duyuru ilanlarında kelime sayısına göre fiyatlandırılır. Kayıp İlanınızın yayınlandığı gazeteyi alarak saklamanızı tavsiye ederiz.

 

Posta Gazetesi zayi ilan örnekleri:

 

- Diplomamı kaybettim. Hükümsüzdür. Ahmet DĞAN

 

- Nüfus cüzdanımı kaybettim. Hükümsüzdür. Mehmet YILMAZ

 

- H.Ü. öğrenci kimlik kartımı kaybettim. Hükümsüzdür. Tarık ÖZDEMİR

 

- B23065 numaralı 1 adet faturamız kaybolmuştur. Vergi Dairesi: Belirtilen VD. Vergi No:012345678. Hükümsüzdür. İlgili Kurum

 

- 245767434242 vergi nolu yazarkasa ruhsatımı kaybettim hükümsüzdür Deniz KAHRAMAN

 

<

Gazete ilan vermek için güvenilir adres, postaseriilan.net her gün gazete ilanı hizmeti vermektedir. postaseriilan.net'e Türkiye'nin her yerinden tek numara 444 33 13'ü arayarak hızlı ve kolay bir şekilde gazete İlanı verebilirsiniz. Türkiye'nin en etkili ve okunan gazetesi Posta Gazetesi'nde Türkiye baskısı ve bölge baskılarında; seri ilanlar, kayıp ilanı, ticari ilanlar, mevzuat ilanı, ticari ilanlar, vefat ilanı, anma ilanı, teşekkür ilanı, başsağlığı, mevlüt ilanı ve insert dağıtımı ile mesajınızı Posta Gazetesi okurlarına ulaştırabilirsiniz. Posta Gazetesi İlan Servisi olarak güncel kampanyalar hakkında sizi bilgilendirir, en uygun planlamayı ve rezervasyonu sağlayarak doğru hedef kitlenize ulaşmanızı sağlarız. Posta Gazetesine ilan vermek ilgili merak ettiğiniz her türlü bilgi için, Türkiye'nin her yerinden 444 33 13 no'lu telefonu arayarak bize ulaşabilirsiniz.

© 2016 Designed by Arsel Group Medya