POSTA Gazetesi İlan Servisi İle Artık İlan Vermek Çok Kolay

posta gazetesi logo, posta ilan, png vektörel, transparan

444 33 13

TÜRKİYE'NİN HER YERİNDEN  |  7 GÜN 24 SAAT

POSTA GAZETESİ İLAN SERVİSİ

Posta DİĞER İLANLAR

İNSERT DAĞITIMI

Firma tanıtımınızı, geniş ürün yelpazenizi, promosyonlarınızı tanıtabilmenin en etkili yolu Posta Gazetesi insert dağıtımıdır.

 

Tanıtıcı broşürlerinizi hedef kitlenizin ev ve ofislerinin içine ulaştırmanın en etkili yolu Posta Gazetesi içerisinde dağıtılan insert ile mümkündür.

 

İnsert dağıtımları tüm Türkiye genelinde yapılabildiği gibi; il, ilçe ve semt bazında da dağıtılabilmektedir.

 

Posta Gazetesi İlan Servisi olarak; broşür dağıtım sürecinizi, görsel tasarımdan, baskı ve dağıtıma kadar en uygun şekilde yapabilmek için profesyonel ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.

Posta Gazetesi İnsert Dağıtım Koşulları

 

  • Posta Gazetesi insert dağıtım fiyatlandırması, insert sayfa sayısına ve dağıtım adedine göre değişmektedir.

 

  • Posta Gazetesi insert baskısı, müşteri temsilcimizin belirttiği şekilde, irsaliyeyle birlikte verilen adrese dağıtım gününden 2 gün önce teslim edilmelidir.

 

  • Posta Gazetesi insert dağıtım adedinin en az 10.000 adet olması gerekmektedir.

 

  • Görsel tasarım ve baskı tarafınızca yapılıyor ise baskıya girmeden önce müşteri temsilcimizden gerekli bilgileri almak gerekmektedir.

 

  • Posta Gazetesi insert dağıtımlarında %5 oranında fire verilebileceği unutulmamalıdır.

 

Dağıtılacak insert boyutu gazete içine konduğunda en ve boy olarak gazete boyutunu aşmamalı, insert hazırlanmadan önce ölçüler ile ilgili olarak müşteri hizmetlerimizden bilgi alınmalıdır.

<

Gazete ilan vermek için güvenilir adres, postaseriilan.net her gün gazete ilanı hizmeti vermektedir. postaseriilan.net'e Türkiye'nin her yerinden tek numara 444 33 13'ü arayarak hızlı ve kolay bir şekilde gazete İlanı verebilirsiniz. Türkiye'nin en etkili ve okunan gazetesi Posta Gazetesi'nde Türkiye baskısı ve bölge baskılarında; seri ilanlar, kayıp ilanı, ticari ilanlar, mevzuat ilanı, ticari ilanlar, vefat ilanı, anma ilanı, teşekkür ilanı, başsağlığı, mevlüt ilanı ve insert dağıtımı ile mesajınızı Posta Gazetesi okurlarına ulaştırabilirsiniz. Posta Gazetesi İlan Servisi olarak güncel kampanyalar hakkında sizi bilgilendirir, en uygun planlamayı ve rezervasyonu sağlayarak doğru hedef kitlenize ulaşmanızı sağlarız. Posta Gazetesine ilan vermek ilgili merak ettiğiniz her türlü bilgi için, Türkiye'nin her yerinden 444 33 13 no'lu telefonu arayarak bize ulaşabilirsiniz.

© 2016 Designed by Arsel Group Medya