POSTA GAZETESİ İLAN SERVİSİ
posta gazetesi logo, posta ilan, png vektörel, transparan

BİZ SİZİ ARAYALIM

İsim Soyisim:

Gönderiliyor...

Beklenmeyen bir hata oluştu

Mesajınız gönderildi

Cep Telefonu:

BİZE ULAŞIN

ANKARA

Selanik Cd. No:23 Daire:1 Limoncuoğlu İşh. Kızılay / Çankaya / Ankara

0312 418 14 44     Faks: 0312 418 60 18

ilan@postagazeteilan.net

İSTANBUL

Yıldız Posta Cd.  Akın Sitesi No:6  1.Blok  Daire:13  Beşiktaş / İstanbul

0212 288 68 14     Faks: 0212 288 68 06

ilan@postagazeteilan.net

Posta Gazete İlan Servisi | Arsel Group Medya

1994 yılında faaliyete başlamış olan firmamız; konusunda uzman kadrosu, tam donanımlı ekipmanları ile sektörün önde gelen ajansları arasında yer almaktadır.

 

Posta İlan Servisi; kalitesinden asla ödün vermeyerek, siz değerli müşterilerimizle birlikte her geçen gün daha iyi hizmet vermek için çözüm üretmektedir.

 

Sektördeki gücünü etik değerlere olan bağlılığından, tecrübelerinden ve yenilikçi yapısından alan ajansımız, çalışmakta olduğu tüm gazetelerin takdirini kazanmanın mutluluğunu ve gururunu yaşamaktadır.

 

Öncelikle hedefimiz sizleri en kısa sürede ve en hızlı şekilde sonuca ulaştırmaktır.

TÜRKİYE'NİN HER YERİNDEN  |  7 GÜN 24 SAAT

POSTA Gazetesi İlan Servisi İle Artık İlan Vermek Çok Kolay

444 33 13

Gazete ilan vermek için güvenilir adres, postaseriilan.net her gün gazete ilanı hizmeti vermektedir. postaseriilan.net'e Türkiye'nin her yerinden tek numara 444 33 13'ü arayarak hızlı ve kolay bir şekilde gazete İlanı verebilirsiniz. Türkiye'nin en etkili ve okunan gazetesi Posta Gazetesi'nde Türkiye baskısı ve bölge baskılarında; seri ilanlar, kayıp ilanı, ticari ilanlar, mevzuat ilanı, ticari ilanlar, vefat ilanı, anma ilanı, teşekkür ilanı, başsağlığı, mevlüt ilanı ve insert dağıtımı ile mesajınızı Posta Gazetesi okurlarına ulaştırabilirsiniz. Posta Gazetesi İlan Servisi olarak güncel kampanyalar hakkında sizi bilgilendirir, en uygun planlamayı ve rezervasyonu sağlayarak doğru hedef kitlenize ulaşmanızı sağlarız. Posta Gazetesine ilan vermek ilgili merak ettiğiniz her türlü bilgi için, Türkiye'nin her yerinden 444 33 13 no'lu telefonu arayarak bize ulaşabilirsiniz.

© 2016 Designed by Arsel Group Medya